Vysvědčení

před 1 rokem, 30.6.2023

Tak je to tady - prváčci se dočkali prvního vysvědčení. Někteří se těší na prázdniny, jiní jsou smutní, že do školy půjdou až za dva měsíce. V každém případě si prázdniny zaslouží, protože se naučili rozlišit 84 tiskacích písmen, napsat 66 psacích písmen, správně přečíst 7 slabik s -ě, 12 slabik s i/y, í/ý, písmena číst a psát jako slova, poznají 21 čísel, porovnají je, vypočítají spoustu příkladů na sčítání a odčítání do 10 a do 20 (zkuste si spočítat, kolik to je spojů bez přechodu přes desítku) a to je jen stručně to hlavní učivo. Všichni prváčci zaslouží obdiv a krásné prázdniny. číst více..

Zahradní slavnost

před 1 rokem, 28.6.2023

Po několika letech proběhla školní Zahradní slavnost. Prváčci už měli zkušenost s vystoupením na ranním setkávání i na Slavnosti slabikáře a v rekordně krátkém čase nacvičili krátké vystoupení s písničkou Večerníček. číst více..

Pasování na čtenáře

před 1 rokem, 28.6.2023

S koncem školního roku se děti dočkaly obřadu Pasování na čtenáře v Knihovně Bedřicha Beneše Buchlovana. Rukou královskou se z prváčků stali čtenáři a odnesli si knížku Křeček v letu číst více..

Školní tašky jinak

před 1 rokem, 19.6.2023

Na výzvu 9.A si děti mohly vzít místo školních batůžků jiné "školní zavazadlo". číst více..

Slavnost slabikáře

před 1 rokem, 19.6.2023

Tak se prváčci dočkaly Slavnosti slabikáře, kde mohli svým rodičům a prarodičům ukázat, jaký kus práce ve škole udělali. Po úspěšném programu na ně čekala sladká dobrota. číst více..