Adaptační pobyt

před 20 dny, 10.6.2024

Třídy 2.A a 2.B si v týdnu od 3.6. do 7.6. užívaly adaptační pobyt v Hipocentru v Koryčanech. Průvodkyní byla paní Lída, která si pro děti připravila program spojený s přírodou. Z oblasti westernu měl úkoly a otázky pro děti připravené Fred, zkušený chovatel koní a odborník na westernové ježdění. Nečekaným zážitkem byla čtvrteční menší supercela s přívalovým deštěm a kroupami velkými jako článek prstu. číst více..

Pro maminky

před 1 měsícem, 27.5.2024

Ke svátku maminek si daly děti záležet na výrobě přáníčka. Každé bylo jiné, všechna s láskou vyráběná. Snad měly maminky radost. číst více..

před 1 měsícem, 27.5.2024

Každoročně jsme společně se 2.A uskutečnili program ke Dnu Země. Letos nás čekal výlet vlakem do Ostrožské Nové Vsi na Včelí naučnou stezku. Neprošli jsme sice všechna stanoviště, ale do pracovních listů děti využily informace, které si pamatovaly z besedy se včelařem panem Boturem. Zbyla i chvilka času na zmrzlinu a zábavu na hřišti. Ve škole děti ještě téma zdařile výtvarně zpracovaly. číst více..

Zdravý životní styl

před 1 měsícem, 27.5.2024

Druháci se účastnili programu o zdravém životním stylu. Formou pohádky se zvířátky si děti zopakovaly, co je pro naše zdraví důležité. Pobavily se také při soutěži družstev. Nakonec si každý odnesl diplom a hezký zážitek z této hodiny. číst více..

Bubnování

před 3 měsíci, 3.4.2024

Tento den bylo v tělocvičně připraveno přes sto drumbenů a boomwhackers, aby nikdo nezůstal s prázdnýma rukama. Pod vedením lektora si děti vyzkoušely různé druhy rytmů. Po návratu do třídy si chladily dlaně a užívaly ticho. číst více..