Dopravní hřiště

před 25 dny, 5.6.2024

Žáci 4. ročníku prokázali své znalosti a dovednosti v rámci dopravní výchovy a získali řidičské průkazy :-) . číst více..

Aktivity pro MŠ

před 25 dny, 5.6.2024

Navštívili jsme mateřskou školu ve Štěpnicích, kde jsme se pro děti přichystali různá stanoviště a aktivity týkající se motýlů. Na konci jsme dětem předali housenky martináče pajasanového. číst více..

Běh Kunovským lesem

před 25 dny, 5.6.2024

Žáci 5. ročníku se účastnili akce v Kunovském lese. V pětičlenných týmech běželi 3 km trasu a na stanovištích plnili různé úkoly. číst více..

Sonnentor

před 25 dny, 5.6.2024

Na školní výlet jsme se vydali do Čejkovic. V místním Sonnentoru si pro nás zaměstnanci připravili výukový program. Prohlédli jsme si výrobnu, vyrobili vlastní čaj a dozvěděli se spoustu nových informací. Nakonec jsme navštívili obchůdek, kde jsme si mohli zakoupit čaje, koření atd. číst více..

před 2 měsíci, 3.5.2024

Den Země jsme si užili procházkou po Uherském Hradišti. Navštívili jsme Výšinu sv. Metoděje, pomník bývalého židovského hřbitova a podívali se, kde se pramen Olšavy vlévá do Moravy. číst více..