Ostrov radosti

před 3 roky, 3.2.2021

V den předávání pololetního vysvědčení jsme se zúčastnili celoškolní akce: Ostrov radosti. Shlédli jsme film V hlavě, pak zkoušeli různé aktivity, na závěr děti nakreslili svoje vlastní ostrovy radosti. číst více..

Vysvědčení

před 3 roky, 3.2.2021

28. 1. 2021 děti dostávaly pololetní vysvědčení. Tentokrát k němu obdržely i dopis ... číst více..

Recitační přehlídka

před 3 roky, 3.2.2021

Poslední den prvního pololetí proběhla v naší třídě recitační přehlídka. Téměř všechny děti si připravily básničku. Některé vybíraly samy, jiným s výběrem pomáhali rodiče. Všem patří poděkování nejenom za výběr krásných, leckdy i humorných básní, ale také za pomoc s přípravou přednesu. číst více..

Jak jsme šili sněhuláky

před 3 roky, 3.2.2021

Mezi dovednosti, které se v předmětu Člověk a svět učíme, patří i šití jehlou a nití. A tak jsme jednoho dne ušili sněhuláky! Výborně se hodí například jako jehelníčky nebo dekorace :) číst více..

Vycházky, vycházky a zase vycházky ...

před 3 roky, 3.2.2021

V hodinách tělocviku se procházíme většinou po okolí školy, někdy zabrousíme kousek dál, podél toku řeky Moravy ... číst více..