Matematika - geometrie

před 3 roky, 2.1.2022

V geometrii se učíme poznávat různé tvary a tělesa a také je zkoušíme vyrábět. Tentokrát nám k tomu posloužily špejle a plastelína. číst více..

Mikuláš

před 3 roky, 2.1.2022

Mikulášskou šifru zvládly děti hravě. Dílky puzzle poskládaly rychle, bez zaváhání poznaly prostory šaten v družině. Pak už si zvesela doběhly pro sladkou odměnu. číst více..

Knihovna BBB

před 3 roky, 2.1.2022

V knihovně jsme navštívili program Abeceda. Děti si vyzkoušely hledání knih právě podle abecedy. Dozvěděly se také zajímavé informace o některých autorech dětských knížek. číst více..

PLAVÁNÍ

před 3 roky, 2.1.2022

Plavání je součástí TV, každou středu se tedy děti "vrhají do vod" našeho bazénu. Učí se základy plaveckých stylů, hrají hry. číst více..

HALLOWEEN

před 3 roky, 2.1.2022

Vznik Halloweenu jsme si připomněli pověstí o Jackovi. Děti se převlékly do kostýmů, vyprávěly o halloweenských tradicích, kreslily dýně a tuříny. číst více..