Zahradní slavnost

před 1 rokem, 28.6.2023

Po několika letech proběhla školní Zahradní slavnost. Prváčci už měli zkušenost s vystoupením na ranním setkávání i na Slavnosti slabikáře a v rekordně krátkém čase nacvičili krátké vystoupení s písničkou Večerníček. číst více..

Pasování na čtenáře

před 1 rokem, 28.6.2023

S koncem školního roku se děti dočkaly obřadu Pasování na čtenáře v Knihovně Bedřicha Beneše Buchlovana. Rukou královskou se z prváčků stali čtenáři a odnesli si knížku Křeček v letu číst více..

Školní tašky jinak

před 1 rokem, 19.6.2023

Na výzvu 9.A si děti mohly vzít místo školních batůžků jiné "školní zavazadlo". číst více..

Slavnost slabikáře

před 1 rokem, 19.6.2023

Tak se prváčci dočkaly Slavnosti slabikáře, kde mohli svým rodičům a prarodičům ukázat, jaký kus práce ve škole udělali. Po úspěšném programu na ně čekala sladká dobrota. číst více..

Návštěva knihovny BBB

před 1 rokem, 19.6.2023

Před Slavností slabikáře se děti vydaly navštívit knihovnu Bedřicha Beneše Buchlovana. Paní knihovnice si pro ně připravily setkání s poezií. číst více..