MA

NOC S ANDERSENEM 2024

před 3 měsíci, 8.4.2024

S malým zpožděním jsme si z 26. na 27.3. s dětmi udělali dlouho očekávanou Noc s Andersenem. Přespávání ve škole jsme si domluvili společně se třídou ME. Čtvrťáci a páťáci z ME si pro nás na školním hřišti nachystali sportovní program. Na oplátku si s námi mohli vyrobit polštářky ze starých triček. Nechyběla ani stezka odvahy, tentokrát plná skvělých úkolů a na konci s odměnou. Bylo to moc fajn, užili jsme si to všichni móóóc. Příště zase. číst více..

VELIKONOČNÍ PŘÍBĚH

před 3 měsíci, 8.4.2024

Během Svatého týdne Velikonoc jsme znovu mohli pozvat paní Mrázovou, která si pro děti připravila poutavý příběh o průběhu Velikonočních svátků. číst více..

PŘEDŠKOLÁCI VE ŠKOLE

před 3 měsíci, 8.4.2024

V březnu jsme u nás ve třídě přivítali předškoláky z montessori tříd MŠ Štěpnická. Tentokrát jsme si pro ně přichystali vyrábění sešitů. Každý předškolák si odnesl svůj vlastnoručně vyrobený a podepsaný sešit. A nejen to, taky plno nových dojmů ze školního prostředí a radosti ze setkání s kamarády. číst více..

KOUZELNÉ BARVIČKY V GALERII SM

před 3 měsíci, 8.4.2024

V úterý 12. března jsme byli na výukovém programu o barvách a co všechno s barvami můžeme dělat. Děti se dozvěděly spoustu informací z teorie barev a zrovna si vyzkoušely míchání barev i vytváření vlastních odstínů. Prošli jsme si komentovanou výstavu Krajina, sem tam zvíře. A na závěr programu si děti samy vyzkoušely práci za malířským stojanem a každý si nakreslil svoji snovou krajinu technikou suchého pastelu. Jak se dětem dařilo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii. číst více..

A JEŠTĚ NĚCO Z LOŇSKA

před 4 měsíci, 29.2.2024

Zima už je skoro u konce, tak ještě něco z Vánoc :) číst více..