7.C

třídní učitelka VII.C

Živé obrazy

před 17 dny, 13.6.2024

Během května a června děti ve výtvarné výchově pracovaly na projektu s názvem "Staň se živým obrazem". Žáci si vybrali nějaké slavné dílo, a to přetvářeli podle vlastní fantazie a výsledek nafotili. číst více..

Řekni drogám NE!

před 19 dny, 11.6.2024

Přednáška byla součástí 20. ročníku největší protidrogové akce CYKLO-BĚH ZA ČESKOU REPUBLIKU BEZ DROG s tématem ŘEKNI NE DROGÁM- ŘEKNI ANO ŽIVOTU. Přednáška byla plná příkladů ze života, jaký mají drogy krátkodobý a hlavně dlouhodobý účinek na člověka. Lektoři většinou drogy "rekreačně" užívali. číst více..

Běh kunovským lesem

před 1 měsícem, 31.5.2024

Při příležitosti Dne dětí se tradičně uspořádal Běh Kunovským lesem, kterého se účastní žáci 5. - 8. tříd. Žáci běží ve skupinkách a po trase plní různé úkoly na stanovištích. Počasí nám nakonec vyšlo a tento den jsme si užili. číst více..

před 2 měsíci, 2.5.2024

Vycházkové počasí, nádherné prostředí Štěrkopísků v Ostrožské Nové Vsi, trasa dlouhá cca 10 km, 7 stanovišť plných zajímavých informací a na konci zasloužená odměna v podobě limonády nebo zmrzliny na Slováckém dvoře, takový byl Den Země pro 7. ročníky, který jsme si všichni moc užili. číst více..

Bubny do škol

před 3 měsíci, 27.3.2024

Akce Bubny do škol pod záštitou Policie ČR je interaktivní zábavná show, uvolnění a v neposlední řadě alternativní výuka ve formě skupinového bubnování. Žáci s pomocí lektora vytvoří hudební orchestr, jenž přechází do samotného vystoupení. Nejde primárně o rozvoj hudební výchovy, nýbrž o posílení sociálních vztahů. číst více..