třídní učitelka VII.B

Den Prevence

před 1 rokem, 13.2.2023

Dne 8. února na naší škole proběhl Den prevence. Všechny šesté ročníky navštívily celkem 3 přednášky: První pomoc, Život v krizové situaci a Život v kyberprostoru. Ve čtvrtek žáci tvořili výstupy z těchto přednášek a v pátek šli prezentovat do prvních ročníku. Pro prvňáčky si připravili důležité informace o první pomoci, pracovní list i různé aktivity na dané téma. číst více..

ŠKOLA V MOBILU

před 1 rokem, 6.2.2023

Dne 6.2. na Světový den bez mobilů si pro nás žákovský parlament připravil akci ŠKOLA V MOBILU. Jelikož jsou u nás ve škole mobilní telefony zakázány, všichni se na tento den velmi těšili. Mobilní telefony jsme mohli mít o přestávce a pokud učitel dovolil i ve vyučování, ale to pouze pro účely učení. Při této příležitosti jsme si zahráli kahoot, wordwall a jiné aktivity spojené s mobilem. číst více..

Bruslení

před 1 rokem, 2.2.2023

Ve čtvrtek 2.2. jsme se vydali na zimní stadion. Bruslení jsme si moc užili. číst více..

Pololetní vysvědčení

číst více..

Filmový klub

před 1 rokem, 2.2.2023

V úterý 31.1. se konal již tradičně filmový klub, tentokrát pod tématem Úspěch pro každého. Nejvíce žádané projekce byly: Hurá na fotbal, Příšerky s.r.o, Zpívej a Deník Slabocha. Po projekci následovala diskuze a tvorba plakátů. Pro každého znamená "být úspěšný" něco nového. číst více..