Na procházce

BŘEZEN PATŘÍ KNIHÁM

před 2 roky, 17.3.2022

Březen je oslavou knížek, čtení a vyprávění. I přesto, že děti ještě v knihách číst neumí, protože ještě neznají všechna písmena, knihy si do školy přinesly. Každé z dětí si přineslo tu nejoblíbenější. Společně jsme si pak o knihách povídali a prohlédli si obrázky. číst více..

Předškoláci na návštěvě v 1.B

před 2 roky, 10.3.2022

Ve čtvrtek 10.března nás navštívili předškoláci a paní učitelky z MŠ Štěpnické. Děti si prohlédly nejen třídy, ale mohly také usednout do lavic, udělat úkoly nebo si zazpívat společně s námi písničku. Doufáme, že se jim u nás líbilo a prváčkům patří velká pochvala za to, jak byli dětem nápomocní. číst více..

Co je u nás nového?

před 2 roky, 24.2.2022

Už jsme zase po dlouhé době téměř v plném počtu a pilně se učíme :-) číst více..

Vysvědčení

před 2 roky, 31.1.2022

Sotva jsme usedli společně do lavic v naší třídě, už tady máme první vysvědčení. Chvíle, na kterou se všechny děti tolik těšily. Moc bych chtěla všem prváčkům poblahopřát ke krásnému vysvědčení a k tomu, jak krásně zvládli první půlrok ve škole. Ať nám to vydrží co nejdéle :-) číst více..

Vánoční čas v 1.B

před 3 roky, 22.12.2021