Absolventi 2023/2024 - 5.A

Matematická vycházka Velehrad

před 11 měsíci, 27.9.2023

V rámci matematiky žáci vyrazili s paní učitelkou Jančovou na Velehrad, kde v rámci vycházky plnili i matematické úkoly. Výlet se žákům moc líbil. číst více..

První bruslení v novém školním roce

před 11 měsíci, 22.9.2023

Dnes jsme se opět společně s 5.B vydali na zimní stadion osvěžit si své dovednosti v ledním bruslení. Moc jsme si dopoledne na ledu užili! číst více..

První týden v novém školním roce 2023/2024

před 12 měsíci, 8.9.2023

Od pondělí do čtvrtku nás čekali třídnické hodiny, v rámci kterých jsme si zahráli různé hry a aktivity. Dozvěděli jsme se, jak kdo trávil prázdniny, dokonce jsme z toho vytvořili graf, který jsme následně vyhodnocovali. Vytvořili jsme si také společný obraz do třídy, který nám bude celý rok připomínat, že společně toho můžeme dokázat mnoho a že každý z nás je důležitým dílkem třídy. Nechyběla ani tvorba třídních pravidel, na kterých jsme se shodli velmi rychle. Také jsme si rozdali všechny učebnice a sešity, řekli si, co nás tento rok čeká. V pátek jsme zažili první den v 5.třídě podle rozvrhu. Čekali nás noví vyučující, se kterými jsme se seznamovali. číst více..

Zahradní slavnost

před 1 rokem, 27.6.2023

Po dlouhé přípravě na Zahradní slavnost přišel den D. Naše první slavnost! Naše představení Lví král jsme měli dobře secvičeno, tréma a nervozita ale i přesto stoupala. Vystoupení se nám vydařilo a užili jsme si chvíli slávy na velkém pódiu. Děkujeme všem rodičům za podporu! číst více..

Den dětí

před 1 rokem, 2.6.2023

Pro všechny děti 1.stupně si žáci 9.ročníků připravili stanoviště na školním hřišti, která byla velmi rozmanitá. Děti si mohly zasportovat, vyzkoušet si střelbu z luku, hrát na hudební nástroje, zapřemýšlet v kvízu či si společně zasoutěžit. číst více..