Učitelé

Tabarková Lea

učitelka anglický jazyk, výtvarná výchova
učitelka

tabarkova@zszaaleji.cz

Angličtina je skvělá a v dnešním světě nám otevírá spoustu možností.  Budu ale studenty podporovat v tom, aby v sobě našli to, co každého z nich naplňuje, nebo lépe, aby se svou vnitřní intuicí nikdy neztratili kontakt. Aby uměli spolupracovat a spolutvořit a byli k sobě navzájem laskaví.

Mám ráda alternativní vzdělávací směry, které jsem měla možnost zažít při půlroční pracovní stáži ve Velké Británii, ve waldorfské škole a školce jako asistentka učitele. Také jsem si vyzkoušela učení pomocí metody Helen Doron, nebo přímé metody. Mám zkušenosti s překladem i tlumočením a mohu se svými studenty sdílet své zážitky z Británie, kde jsem žila skoro 8 let.

Při studiu oboru Tvorba hraček a dekorativních předmětů na Střední uměleckoprůmyslové škole jsem měla možnost rozvíjet svou tvořivost, kterou budu ráda předávat dál ať už při hodinách výtvarné výchovy, nebo angličtiny.

Díky cestování vím, že nejdůležitější je cesta sama, a to, že máme odvahu se na ni vydat. Pokud si ji navíc budeme užívat, úspěchy se dostaví samy.