PŘEDÁVÁNÍ CERTIFIKÁTŮ CAMBRIDGE

Žáci 7. a 8. ročníků získali certifikát Cambridge

Celoroční úsilí zdolávat angličtinu zúročili naši žáci 7. a 8. ročníku začátkem června, kdy se pod dohledem examinátorů z brněnského zkouškového centra P.A.R.K  konaly zkoušky Cambridge . Slavnostního předávání certifikátů se v úterý 24. září  zúčastnil ředitel naší školy Vratislav Brokl a také zástupci Jazykové školy David Samec / www.anglictina-uh.cz/, jejíž lektoři Mgr. Monika Vašíčková a rodilý mluvčí Christopher Odiase žáky ke zkouškám už čtvrtým rokem připravují.

Rodiče mohli být právem hrdi na svoje potomky, kteří dosáhli velmi dobrých výsledků, většina z nich složila zkoušku A2 Key na úroveň B1, která odpovídá státní maturitě.

Všem níže uvedeným gratulujeme  a přejeme, aby se pro ně angličtina stávala prostředkem k získávání dalších vědomostí, dovedností a přátel z celého světa!