Obědvejme společně

Od 14. května do 31. května 2024 jsme pozvali rodiče a prarodiče do školní jídelny ke společnému obědu s jejich dětmi..

Celkově navštívilo jídelnu a poobědvalo se svými dětmi nebo vnoučaty 175 dospělých. Někteří nám napsali hodnocení na jídlo a prostředí ve školní jídelně:

• personál usměvavý a ochotný u výdeje i na okýnku vrácení, děkuji
  • moc děkujeme celému personálu kuchyně. Jídlo moc dobré. Bez námitek. Rádi přijdeme poobědvat i příští rok, pokud se bude akce opakovat. M.
  • byla řídká kaše, ale oceňuji, že řízek nebyl vykoupaný v oleji. Chuťově povedeno. Děkujeme
  • brokolicová polévka by mohla být krémová
  • celý rok daná akce
  • ocenili bysme větší výběr vegetariánský jídel. Děkuji
  • mně se vše líbilo
  • polévka byla zvláštní (celerová), ale buchty byly senzační. Občas jsou v jídelníčku dobroty, mezi kterými je těžké se rozhodnout. Jen tak dál. Děkujeme
  • moc dobré. Nechápu co těm dětem nechutná!
  • moc mě chutnalo, děkuji
  • bylo to výborné!
  • oceňuji, že hrstková polévka nebyla zahuštěná moukou, ale chuť byla nevýrazná. Hlavní chod chutnal moc dobře, velmi mile překvapil salát s rukolou a rajčaty. Porce velké. Jen tak dál. Děkujeme
  • na mě osobně okurkový salát výrazná chuť, trochu bych ubrala octu. Děkujeme
  • chutnalo nám
  • aby tato akce trvala celý rok! JK
  • díky
  • super, gastronomický zážitek
  • diplom
  • jste skvělí. H
  • děkuji za tuto možnost J
  • bylo hezké obědvat společně s dcerou ve školní jídelně. Jídlo bylo dobré. Líbí se mi výběr zeleniny. Jako bývalý bezlepkář, bych ocenila jedno jídlo vždy bezlepkové. Prostředí jídelny se mi líbí a personál kuchyně byl velmi příjemný.
  • super
  • zelí bylo výborně dochucené
  • super
  • bylo to výborné, děkuji