Erasmus+ v Lotyšsku

První dva dny našeho pobytu jsme strávili v lotyšské škole a v jeho hlavním městě Riga.

Zahráli jsme si společně s partnerskými školami teambuildingové aktivity, prohlédli si hostitelskou školu a našli jsme spousty krásných míst v Rize a lázeňském městě Jürmala.

Čtvrtek jsme strávili dopoledne ve škole, obdrželi jsme dárky a certifikáty od lotyšské školy. Odpoledne jsme navštívili národní park Kemeru, který je jednou z nejlepších přírodních rezervací v Lotyšsku.  Zítra nás čeká ve škole oslava 90 let od založení jejich školy. Tuto oslavu navštíví i lotyšský prezident.

Poslední den jsme strávili ve škole, kde probíhala oslava 90 let založení naší partnerské školy v Lotyšsku. Byli jsme na koncertě, kde vystupovali absolventi školy a současní žáci. Také jsme měli možnost setkat se s prezidentem Lotyšska Edgarsem Rinkēvičsem.